"It's never too late, it's never too bad,
and You never too old or too sick,
to start from scratch once again."

Bikram Choudhury

POWER YOGA

Power Yoga sa značne odlišuje od ostatných tradičných druhov yogy v prvom rade tým, že je dynamickejšia. Patrí medzi najmladšie druhy yogy súčasnosti a neustále naberá na popularite. Ak sa potrebujete poriadne rozhýbať a zapotiť, tak tu ste správne. Na hodine sa nudiť určite nebudete. Jej hlavným cieľom je dostať telo, myseľ, dušu do súladu a zharmonizovať ich. Pravidelným cvičením Power Yogy sa zlepšuje flexibilita a sila, spaľuje tuky, zrýchľuje metabolizmus, napomáha pri bolestiach chrbtice, uvoľňuje stres a trénuje našu koncentráciu. --- Upozornenie: V prípade zdravotných problémov skonzultujte svoj zdravotný stav ešte pred hodinou s inštruktorom a Vašim ošetrujúcim lekárom. Cvičenie je určené zdravým ľuďom.

RELAX YOGA a Sound Healing

Spojenie liečivých zvukov tibetských mís a jemnej yogy vám pomôže uvoľniť telo aj myseľ. Relax yoga je určená pre všetkých, ktorí si chcú po práci oddýchnuť, ľahké asany s dlhším predýchaním za sprievodu prastarých rituálnych nástrojov. 40 minút cvičenie, 20 minút v savasane relax pri soundhealingu.

FIREMNÁ LEKCIA

Cvičenie je popri zdravej životospráve dnes jednou z možností ako predchádzať civilizačným ochoreniam. Veríme, že zdravý a zrelaxovaný zamestnanec bude pre Vašu spoločnosť omnoho prínosnejší. Doprajte preto svojim zamestnancom možnosť urobiť niečo pre seba, svoje zdravie a kondíciu. Naše štúdio má kapacitu až 17 ľudí na jednu lekciu, ale ideálny počet pre začiatočníkov je 10 na jednu lekciu. Lekcie prispôsobíme individuálne potrebám Vašich zamestnancov a naši skúsení inštruktori ich prevedú od základov až k pokročilým technikám cvičenia. Dobrú skúsenosť máme s rozdelením hodín od začiatku na úplných začiatočníkov s chuťou začať a mierne pokročilých. Prípadne určiť samostatné lekcie pre mužov a prekonať tak ich neoprávnené predsudky voči yoge. Využite prosím túto príležitosť a napríklad aj formou sociálneho fondu doprajte svojim zamestnancom zdravý pohyb pod dohľadom našich lektorov. Kontaktujte nás telefonicky +421 950 868 341 alebo e-mailom: info@yogarituals.sk

RANNÁ JOGA

Ranná yoga na energický rozbeh dňa. Zacvičte si na začiatok dňa a rozhýbte svoje telo aj myseľ.

SÚKROMNÁ LEKCIA YOGY

Kladie sa dôraz na individuálny prístup ku klientovi vzhľadom na jeho zdravotný stav, fyzické možnosti a schopnosti. Kontaktujte nás telefonicky +421 950 868 341 alebo e-mailom: info@yogarituals.sk

SLOW FLOW

Na lekciách sa budeme venovať pomalým sekvenciám so zameraním na naťahovanie a zvýšenie mobility celého tela. Cieľom lekcií je stíšiť myseľ, zvýšiť flexibilitu, zlepšiť rovnováhu a koncentráciu. Spájaním rôznych sekvencií jogových pozícií, ktoré spevňujú a uvoľňujú telo, ako aj revitalizujú a upokojujú myseľ, si prostredníctvom prepájania dychu s pohybom kultivujeme našu vnútornú silu. Lekcie sú vhodné pre všetky úrovne.

YIN YOGA

Ide o prepojenie jogínskej a taoisticke tradíce. Je považovaná za „prax tichej sily“ YIN joga je kľudnou meditatívnou formou jogy, ktorá vhodne dopĺňa jangové dynamické štýly akými sú Astanga, Hatha vinyasa alebo Powerjoga. YIN joga zvyšuje pružnosť a ohybnosť mäkkých tkanív, má preventívny ochranný účinok na kĺby. Nazývajú ju aj „Akupunktúra bez ihly“, pretože vytváraním tlaku na konkrétne body pomáha zlepšovať zdravotný stav orgánov v tele a detoxikáciu na všetkých úrovniach. Pomalým a vedomým zaujatím ásan a dlhším zotrvaním v pozícii nás vedie k lepšiemu uvedomeniu nášho tela a vnútorného sveta a prítomného okamihu. Správne prevedenie ásan za pomoci vedomého dychu stimuluje dráhy meridiánov a vyrovnáva prúdenie prány – našej životnej energie, čím priaznivo pôsobí na celý organizmus. YIN joga nás obracia dovnútra, dáva priestor pre navnímanie seba samého a spojenia sa s vlastným telom a jeho potrebami. Prináša emocionálnu očistu a následne zážitok hlbokej relaxácie a stíšenia. YIN joga je účinnou protiváhou hektického sveta, ktorý nás v dnešnej dobe obklopuje.